Zjazd Absolwentów

Zjazd Absolwentów WIEA

 

W dniu 23 czerwca 2017, w ramach uroczystych obchodów 50-lecia Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki, odbędzie się Zjazd Absolwentów. Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do wspólnego przeżycia wspaniałych chwil w doborowym Towarzystwie, poświęcając je wspomnieniom z jednego z najwspanialszych okresów życia – okresu studiów.

 

Program

 


Ważne daty

Termin rejestracji i uiszczenia opłaty za udział w Balu Absolwenta 01.06.2017
Bal Absolwenta 23.06.2017

 

 

Klub Absolwenta WIEA

 

Jubileusz jest doskonałą okazją do utworzenia Klubu Absolwenta Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Instytucja ta ma stanowić forum wymiany informacji na temat losów absolwentów oraz umożliwić podtrzymanie więzi pomiędzy absolwentami naszego Wydziału. Mamy nadzieję, iż członkowie Klubu Absolwenta będą się regularnie spotykać i działać na rzecz absolwentów, społeczności akademickiej oraz promocji naszego wydziału i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Mamy świadomość, iż dobry Wydział nie może funkcjonować bez wsparcia swoich Absolwentów. Korzystając z okazji zjazdu absolwenta chcielibyśmy zaprosić Państwa do włączenia się w tą inicjatywę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Koordynator:
doc. dr inż. Emil Michta
email: klubAbsolwetna@wiea.uz.zgora.pl
telefon: 68 328 2654

Powspominajmy razem

 

Zachęcamy do dzielenia się ciekawymi wspomnieniami oraz zdjęciami z okresu studiowania. Dla autorów najciekawszych historii i zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

email: 50lat@wiea.uz.zgora.pl z dopiskiem „Wspomnienia WIEA”